Еротична географія: англійський секс, іспанська краватка і ванна по-китайськи

320

«Люби меня по-французки!», – лунало не так давно з усіх прасок. foka вирішив не обмежуватися тільки однією сексуальної технікою і з’ясувати, які гідні альтернативи є у цього виду інтимної близькості.

Секс по-німецьки.

Говорячи про секс по-німецьки, жителі самої країни й іноземці мають на увазі різні речі. Місцевий варіант набагато «м’якший» – для німців це всього-навсього банальна місіонерська поза. За межами Німеччини секс «по-німецьки» зазвичай означає секс з елементами садо-мазо (удари по сідницях, різноманітними елементами «покарання» партнера, який “провинився”), а в колах «просунутих» БДСМеров він і зовсім вважається синонімом до сексу по-англійськи.

sex-460x344

Секс по-англійськи

Забудьте про холодні манірності і історіях про англійців, які не надто люблять «ці безглузді рухи тіла». «По-англійськи» зовсім не означає «повільно і сумно» – йдеться про інтимну близькість з елементами садо-мазо, правда, в light-версії, коли жодному з партнерів не заподіюється фізичний біль. Варіацій тут трохи більше, ніж в «німецькій версії» – не тільки «Зараз я тебе відшмагаю» або «Бий мене», а й рольові ігри з елементами підпорядкування, всілякі зв’язування, а також використання «декоративних елементів» – наручників або пов’язок на очі для загострення сексуальних відчуттів.

Секс по-грецьки

Перш, ніж погоджуватися на заняття коханням «по-грецьки», знайте – чоловік, який вам його пропонує, зовсім не збирається танцювати сіртакі навколо ліжка, годувати вас оливками в процесі, надихаючись фільмом «9 з половиною тижнів», або догоджати еротичним масажем з олією. Його вабить анальний секс. Назва дійства має вплив античності, де серед філософів процвітала одностатева любов – для юнаків було в рівній мірі ганьбою не мати як духовного вчителя, так і наставника в сексі.

sex

Секс по-шведськи

Як не дивно, «по-шведськи» зовсім не означає, що в одному ліжку виявляються троє (четверо і.т.д.). У даному випадку ми маємо справу з ще однією еротичної ілюзією – найчастіше мова йде всього лише про взаємну мастурбацію, під час якої звичайний статевий акт відсутній. Втім, існує ще одне, більш цікаве трактування. Цю методику варто випробувати тим парам, де у чоловіка виникає проблема з ерекцією. Жінка пальцями охоплює пеніс біля основи так, щоб досить сильно натягнути шкіру і оголити головку, після чого чоловік починає фрикції. Таким чином забезпечується подвійний ефект. По-перше, посилюється тертя, за рахунок цього чоловік швидше досягає оргазму (тому цей прийом, як правило, входить в арсенал жриць кохання). По-друге, завдяки тиску на основу члена посилюється навіть слабка ерекція.

 

Секс по-іспанськи

Він же «іспанський масаж», він же «іспанська краватка», він же «краватка нотаріуса» мається на увазі наявність хоч якогось бюста у жінки – між грудьми розміщується чоловіча гідність, далі йдуть звичайні зворотно-поступальні рухи, тому для зменшення тертя варто заздалегідь нанести на груди масажну олію (до речі, сам процес нанесення також може стати цікавим доповненням до попередніх пестощів). Якщо вам здається, що ваші груди замалі і не дуже підходить для подібних екзерсисів, не відмовляйтеся від експерименту – просто обхопіть її руками з обох сторін, підніміть і стисніть (зробити це легше легкого, просто уявіть, що ви робите те ж саме, що зазвичай робить за вас бюстгальтер пуш-ап).

132522_man2

Секс по-арабськи

Щоб практикувати цю сексуальну практику, яку часто називають ще й «китайською ванною» або «сексом по-перському», буде потрібна тепла (не гаряча!) олія, на яке у вас немає алергії, оптимально оливкова (в крайньому випадку – тепла вода). У неї чоловік умочає пеніс перед початком коїтусу, щоб доставити партнерці більше задоволення (за рахунок припливу крові до її статевих органів).
Будьте обережні! Під сексом по-арабськи частенько мають на увазі і анальний секс.

Читайте також:

 

Секс по-фінськи

Зовсім не обов’язково повинен практикуватися в сауні (хоча і такий варіант не виключений, якщо ні в кого з партнерів немає схильності до підвищеного тиску або проблем з серцем і судинами). Секс по-фінськи — це ковзаючі рухи, те саме, що ми робимо, коли катаємося на лижах. Початкове положення: жінка лежить на спині, чоловік опускається на коліна між її ніг, піднімає її сідниці так, щоб вони розташувалися на його стегнах, вводить член, нахиляється над партнеркою, спираючись на руки, і … починає гонку.

5268375_87140_7422145_262

ПОДІЛИТИСЯ

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ